Металокераміка

Металлокерамика

Металокераміка не втрачає своєї популярності. Металокерамічні коронки – це доступний і надійний спосіб протезування зубів. Вона складається їх металевого каркаса, на який нанесено шар кераміки.

Металевий каркас ми виготовляємо за технологією селективного лазерного плавлення. Каркаси виходять міцні з відмінним приляганням. При виготовленні металокерамічної коронки використовуються кераміки фірм, що добре зарекомендували себе у світі. Таким чином виходить міцна і досить естетична конструкція.

Переваги металокерамічних коронок

  • Довговічність коронки. Середній термін служби металокераміки на неблагородному сплаві – 10-12 років, на золото платиновому сплаві – 15 і більше років. Виключається стирання емалі та виникнення тріщин, що можливо при використанні безметалловой кераміки.
  • Естетичність. Кераміка на металевий каркас наноситься пошарово. Таким чином техніки домагаються досить високої подібності з натуральними зубами.
  • Гігієнічність. Металокерамічні коронки використовують часто, коли зуб сильно зруйнований. Закривши зуб коронкою, ви перекриває шляхи бактеріям для розмноження.
  • Універсальність. Металокерамічне протезування використовують при різних ступенях руйнування зуба. З розвитком сучасних технологій, появи нових матеріалів, металокераміка найбільш широко використовується при відновленні жувальної групи зубів.
  • Доступність. Виготовлення металокерамічної коронки значно дешевше, ніж інших видів реставрацій. Завдяки правильно підібраною керамікою і майстерності наших техніків, ми можемо виготовляти не тільки міцні, а й досить естетичні зубні протези на основі металокераміки.
Металокераміка
Догори