Про нас

Ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Наші техніки неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.

Ми створюємо посмішки

Зуботехническая лаборатория

«Паллада плюс» (Харків) - зуботехнічна лабораторія, заснована в 1997 році двома техніками вищої категорії поштовх Леонідом Григоровичем і Майстренко Андрієм Анатолійовичем. Протягом всього періоду ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні новий і інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Техніки нашої зуботехнічної лабораторії неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.За минулий період «Паллада плюс», як зуботехнічна лабораторія, привезла і впровадила ряд технологій: пресована кераміка E Max технологія селективного лазерного спікання для виготовлення каркасів гальванопластика Viland фрезерування цирконію міждисциплінарний підхід професора Славічека (Австрія) сертифікат якості ISO 9001

  • прессованная
  • керамика E Max
  • технология селективного лазерного спекания для изготовления каркасов
  • гальванопластика Viland
  • фрезерование циркония
  • междисциплинарный подход профессора Славичека (Австрия)
  • сертификат качества ISO 9001

Cad/cam center

Ми відкрили повноцінний CAD / CAM центр, в якому ми можемо виготовляти зуботехнічні реставрації на сучасному рівні. Фрезерування цирконію, технологія селективного лазерного спікання дозволяє виконувати роботи з високою точністю і міцністю. Нами також впроваджений міждисциплінарний підхід професора Славічека (Австрія), присвячений оклюзії зубів.

Для виробництва протезів в нашій лабораторії ми застосовуємо кращі матеріали, які добре зарекомендували себе в світі. Лікарі-стоматологи можуть розраховувати на виконання якісно зуботехнічних робіт будь-якої складності. Всі наші протези мають сертифікат якості ISO 9001.

Ми готові ділиться досвідом. Наша лабораторія і CAD / CAM центр – це також і база для підготовки зубних техніків. “Металокераміка”, “Бюгельне протезування”, “термопресування нейлону, Акрі-Фрі”. Після закінчення видається сертифікат. \

Маючи міцні контакти з зарубіжними партнерами, ми можемо запропонувати зуботехнічне обладнання та матеріали, які ви можете придбати.

Наша філософія

Природна краса, це той орієнтир, якого стоїть прагне при виготовленні будь-яких зубних протезів. Використовуючи сучасні технології та матеріали, ми можемо відтворити природну гармонію зубного ряду. Ми просто створюємо посмішки.

Секрет успіху

Ми намагаємося досягати максимальної естетики. Запорукою такого результату є великий досвід у виготовленні зубних протезів різних видів. а також тісна взаємодія з лікарями та пацієнтами. Секрет виняткового успішного результату полягає у тісній взаємодії між стоматологом, зубним техніком та пацієнтом.
0 +
Замовлень на місяць
0 +
Задоволених пацієнтів
0 +
Одиниць на рік

Контакти

Адрес

Україна,
м Харків,
вул. Воробйова, 5

Телефонуйте
+38 (057) 754-5868
+38-095-473-59-45
+38-093-93-94-731
Час роботи

ПН-СБ 9-21, НД  вихідний