З’ємні протези

Ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Наші техніки неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.

Знімні протези не втрачають своєї актуальності при відновленні жувальної функції. Конструкція знімних зубних протезів залежить від того, скільки зубів збереглося. Можна відновити всю щелепу або кілька зубів.

Знімні зубні протези заповнять будь-який дефект, це прекрасна альтернатива зубної імплантації. Ми впровадили нові технології з використанням сучасних матеріалів і обладнання, у нас працюють стоматологи з високою кваліфікацією, тому знімне протезування вийшло на якісно новий рівень.

Залежно від матеріалів, які використовують при виготовленні знімних протезів, вони можуть бути:

  • пластинчасті – прості у виконанні та доступні за ціною конструкції;
  • нейлонові протези – новітня технологія знімного протезування. Гнучкі та м’які конструкції поєднують в собі міцність і еластичність, вони не вимагають установки коронок на опорні зуби, не викликають алергії, пацієнти швидко звикають до них. Також варто відзначити їх високі естетичні достоїнства;
  • з акрилової пластмаси – популярні для протезування жувальних зубів;
  • бюгельні протези – найкращий варіант для знімного протезування, їх застосовують при частковій відсутності зубів;
  • зубні протези-метелики (іммедіат-протези) – застосовуються для тимчасової установки в процесі підготовки до постійного протезування.

З’ємні протези