PRETTAU® ZIRKON

Ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Наші техніки неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.

У разі, якщо при виготовленні реставрації немає достатнього місця для розміщення керамічної облицювання або ж пацієнтові встановлюють Суцільнокерамічні протез з штучними яснами, компанія Zirkonzahn пропонує цирконієвий матеріал з надзвичайно високою прозорістю, що досягається завдяки вдосконаленій микроструктуре матеріалу.

PRETTAU® ZIRKON

Цей матеріал дозволяє виготовляти коронки і мостовидні протези з цільного діоксиду цирконію, уникаючи при цьому відколів і розтріскування кераміки. Моделювання і фрезерування зубів проводиться звичайними методами, проте фарбування виконується за допомогою спеціальних рідких барвників Colour Liquid, а при випалюванні в печі застосовується спеціально розроблена програма випалу. Ноу-хау зубного техніка тепер полягає в методиці пошарового накладання кераміки і в техніці фарбування, при цьому при виготовленні жувальної поверхні можна відмовитися від стомлюючої роботи з нанесення керамічного покриття. Тепер жувальна поверхню копіюється безпосередньо з повністю модельованого зуба. Міцність на вигин спеченого цирконієвого каркаса хоча і знижується на 10%, проте дозволяє виготовляти масивні каркаси за рахунок виключення з робочого процесу етапу пошарового нанесення кераміки. Таким чином, міцність збільшується більш ніж на 200%. ПЕРЕВАГИ: Випал матеріалу проводиться при температурі 1600 ° С Підвищена прозорість досягається за рахунок поліпшеної мікроструктури діоксиду цирконію Відсутня відколів і розтріскування кераміки Міцність на вигин збільшується до 200% завдяки виключенню процесу пошарового нанесення керамічного покриття Застосування спеціальних рідких барвників гарантує отримання ідеального відтінку Зменшення трудовитрат за рахунок копіювання жувальній поверхні безпосередньо з моделі (переважно при виготовленні мостовидного протеза системи Prettau®)

PRETTAU® ZIRKON