Цирконій Anatomic Colored (Zirkonzahn)

Ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Наші техніки неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.

Поряд із новим Anatomic Colored, Zirkonzahn тепер представила ще один високоякісний матеріал з діоксиду цирконію для виготовлення матеріалу для пломби. Відмінною особливістю цього нового матеріалу є той факт, що купити блоки можна вже попередньо забарвленими в різні відтінки кольорів.

Цирконій Anatomic Colored (Zirkonzahn)

Зазвичай оксиди металів, необхідні для фарбування пломби, наносять на структуру цирконію на спеціальній робочій стадії (за допомогою імерсії або пензля). У випадку Anatomic Colored, фарбувальні речовини додають до порошку діоксиду цирконію вже на перших стадіях виробництва. Це призводить до повного однорідного фарбування матеріалу. У зв’язку з попереднім фарбуванням блоків стадія виробничого процесу ручного фарбування стає неактуальною, що призводить до економії часу при виробництві. Остаточна характеристика пломби з використанням Anatomic Colored досягається за рахунок фарбування та керамічного нашарування. Новий матеріал з діоксиду цирконію сумісний із ICE Zirkon Stains, ICE Zirkon Stains Prettau® та 3D ICR Zirkon 3D Stains. При керамічному нашаруванні послідовне фарбування матеріалу забезпечує особливо гарну основу для естетичного проектування з використанням зубної кераміки.

Новий матеріал з діоксиду цирконію задовольняє найвищі вимоги навіть без керамічного нашаровування, а це означає, що можна повністю працювати анатомічно.

Цирконій Anatomic Colored (Zirkonzahn)