Бюгельні протези

Ми намагаємося бути першими в освоєнні та впровадженні інноваційних розробок при виготовленні зубних протезів. Наші техніки неодноразово проходили навчання та підвищення кваліфікації, як в нашій країні, так і за кордоном (Німеччина, Швейцарія, США) на фірмах Bego, Ivoclar, Heraeus Kulzer.

Бюгельні протези або бюгель, будучи варіантом знімною конструкції, продовжують бути досить популярними.

Його дугова конструкція створює більш фізіологічну для людини опору і на зуби і на ясна. Таким чином немає такого негативного дії на ясна коштом розподілу жувального навантаження на зуби і ясна. Це великий плюс для бюгелей стосовно звичайних пластинковим знімних протезів.

Бюгельні протези досить компактні, зручні у використанні і досить довговічні.

За типом фіксації бюгельні протези можуть мати телескопічну систему або фіксуватися за рахунок мікрозамкових кріпленнях: кламмерах і замках. Телескопи дають можливість домогтися більшої естетики, металеві кріплення ніяк не видно при усмішці, на відміну від камерного способу фіксації. При використанні замків, вони закріплюються на опорних зубах або коронках і стає непомітним, ховаючись всередині бюгельного протеза.

Пластинчасті знімні протези найбільш простий і дешевий варіант такого протезування, проте, бюгельні протези мають настільки значущі переваги, що якщо є можливість, варто виготовляти саме їх.

Бюгельні протези